Formy płatności

Płatność w AgnesStyle - poczuj się bezpiecznie!

Lubisz kupować szybko, wygodnie i bezpiecznie? Jesteś w dobrym miejscu! Zarządzaj swoimi finansami dokładnie tak, jak lubisz i wybierz jeden z 3 sposobów płatności:

1. DotPay - szybka i bezpieczna płatność elektroniczna (wkrótce)

Aby zapewnić Ci szybką obsługę i najwyższe standardy bezpieczeństwa, korzystamy z systemu DotPay. To najwygodniejszy sposób na dokonanie płatności on-line. Wybierając płatność DotPay, możesz skorzystać z kilku możliwości, takich jak:

  • szybki transfer – proste narzędzie przelewowe, współpracujące z ponad 28 polskimi bankami!
  • płatność kartą płatniczą (akceptacja kart Visa, Mastercard i innych) – wystarczy, że podasz dane swojej karty płatniczej i zatwierdzisz płatność.
  • BLIK – idealne rozwiązanie dla tych, którzy zakupy robią przez telefon. Wpisz kod wygenerowany przez aplikację banku i zapłać za swoje zakupy w kilka sekund.

Wybierając płatność DotPay, korzystasz z pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Dane przelewu uzupełniane są automatycznie, dlatego nie grozi Ci żadna pomyłka! Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań i otrzymaj potwierdzenie płatności już po kilkunastu sekundach!

2. Przelew standardowy

Przelew standardowy to idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców! Po złożeniu zamówienia i wybraniu płatności pro forma, w krótkim czasie nasz Dział Obsługi Klienta prześle na Twój adres mailowy fakturę pro forma, w której znajdziesz numer naszego konta oraz inne istotne dane potrzebne do wykonania przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy do Ciebie Twoje zamówienie i wystawimy standardową fakturę. Jeśli zależy Ci na czasie, w odpowiedzi na e-mail wyślij nam potwierdzenie przelewu.

3. Płatność gotówką przy odbiorze w sklepie stacjonarnym

Lubisz obejrzeć produkt zanim go kupisz? Nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów za dostawę? W pełni to rozumiemy, dlatego gwarantujemy Ci możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym:

Sklep Internetowy AgnesStyle.pl
ul. Bocheńska 22A
32-720 Nowy Wiśnicz

Możliwa płatność kartą płatniczą oraz gotówką lub odbiór wcześniej opłaconego towaru.

Różnorodne rozwiązania płatnicze

Kupując w AgnesStyle możesz być pewien, że współpracujesz z firmą, która dba o Twoje bezpieczeństwo. Chronimy Twoje dane osobowe oraz Twoje finanse. Oferujemy Ci kilka sposobów płatności, abyś mógł wybrać spośród nich tę, która najbardziej Ci odpowiada.